Łóżeczko Next2Me Dream Chicco – gwarancja spokojnego snu dla maluszka i rodziców

0
693

Wszyscy rodzice wiedzą doskonale, jak ciężkie mogą być noce z noworodkiem. Maluch budzi się kilka razy w nocy na karmienie, często nie chce spać, męczy się z kolkami, płacze i zarywa całe noce – a wraz z nim, my, rodzice. Maleństwo w pierwszych miesiącach życia potrzebuje szczególnie dużo ciepła i absolutnego poczucia bezpieczeństwa. 

Wiele specjalistów przekonuje, że spanie z dzieckiem w jednym łóżku nie służy ani jemu, ani nam. Z drugiej strony, tradycyjne łóżeczko dziecięce nie sprawdza się zupełnie, szczególnie na przełomie tych pierwszych miesięcy. Zmęczonej mamie i tacie trudno czekać w nocy, aż maluch zaśnie w swoim łóżeczku.

Rozwiązaniem tych problemów okazało się dla nas kultowe już łóżeczko Next2Me Chicco, które jest absolutnie wspaniałym meblem. Uważamy nawet, że jest absolutną podstawą wyposażenia każdego domu, w którym pojawia się noworodek. 

Łatwy montaż łóżeczka, mobilność i kompaktowy rozmiar

Zacznijmy od montażu, który jest zresztą bajecznie prosty i zajmie dosłownie kilka minut. Łóżeczko składa się z niewielu części, które bez problemu złożymy i rozłożymy w każdym miejscu. Okazuje się to niezwykle przydatne szczególnie w podróży. Łóżko po rozłożeniu zajmuje bardzo mało miejsca (95 x 15 cm) i waży zaledwie 10 kilogramów. Można bez problemu spakować je do samochodu i zamontować na miejscu. 

Łóżeczko wyposażone jest również w kółka, które pozwalają na łatwe przenoszenie go po domu. Dzięki temu możemy mieć dziecko cały czas przy sobie, a ono, czując naszą obecność, śpi głębiej i nie jest niespokojne. 

Komfort i bezpieczeństwo maluszka

Łóżeczko Next2Me może funkcjonować jako niezależne łóżeczko dla dziecka. Przeznaczone jest dla dzieci do 9 kilogramów. Posiada ono 4 ściany w delikatnych kolorach (to ważne – kolory mają wpływ na nastrój dziecka i zbyt mocne odcienie mogą je pobudzać), z czego jedna ma okna wykonane z siateczki. Wykorzystane materiały są antyalergiczne, co jest niezwykle ważne (na wczesnym etapie życia u wielu maluchów obserwuje się reakcje alergiczne). Łóżeczko wyposażone jest również w miękki, dopasowany do potrzeb malucha materac, którego poszycie można bez problemu zdjąć i wyprać w razie potrzeby. 

Łóżeczko wyposażone jest również w system bujania, który świetnie sprawdza się przy usypianiu malucha. Producenci pomyśleli o bezpieczeństwie dziecka i wygodzie rodziców, bowiem system bujania aktywuje się jednym naciśnięciem stopy. Jest on jednak nieaktywny, gdy łóżeczko dostawione zostaje do łóżka czy kanapy.

Łatwe i bezpieczne dostawienie do łóżka rodziców

Rewolucyjnych rozwiązaniem jest możliwość dostawienia łóżeczka Chicco do łóżka rodziców. Robi się to zresztą w niezwykle prosty sposób – wystarczy zdjąć jedną ze ścian łóżeczka i przymocować je dwoma pasami.

Łóżeczko Next2Me jest wyposażone w system regulowania wysokości, dzięki czemu bez problemu dostosujemy dokładnie wysokość łóżeczka na naszego własnego łóżka. 

Ten rewolucyjny system naprawdę zmienia całkowicie jakość snu zarówno rodziców, jak i dziecka. Więcej informacji o produkcie znaleźć można pod adresem https://mamaija.pl/next2me-dream-lozeczko-dostawne-chicco-d1681.html.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here