Wózki dziecięce Junama – dlaczego warto postawić na wielofunkcyjność?

0
609
Wózki dziecięce Junama

Odpowiedni wózek wielofunkcyjny posłuży dziecku całe dzieciństwo. Jednak, aby wybrać odpowiedni produkt, należy zwrócić uwagę na czynniki wpływające na komfort malucha. Jak wybrać idealny wózek dla dziecka? Czym się różnią modele 2w1 od 3w1?

Na co warto zwracać uwagę podczas wyboru wózka?

Aby wózek służył rodzinie przez wiele lat, konieczne jest wybranie modelu wielofunkcyjnego. Dzięki temu zakup jednego produktu pozwoli na wykorzystywanie różnych modeli i konfiguracji w praktyce. Takie akcesorium można swobodnie modyfikować. Dodatkowo podczas wyboru modelu warto zwracać uwagę na czynniki takie jak:

  • Wózek powinien być lekki, aby młoda mama bez trudności mogła nim manewrować. Z tej przyczyny rekomenduje się wybór stelaża wykonanego z aluminium.
  • Koła. Aby model był wielozadaniowy, musi posiadać koła dostosowane do poruszania się po różnych powierzchniach.
  • Sposób składania. W zależności od posiadanego samochodu wózek po złożeniu powinien zmieścić się w bagażniku.

Wózki dziecięce Junama – wielofunkcyjność to najważniejsza zaleta

Wózki dziecięce Junama cieszą się popularnością wśród młodych mam głównie ze względu na nowoczesny design oraz wielofunkcyjność. Produkty renomowanej firmy sprawiają, że rodzic może lepiej przygotować się do każdego wyjścia. Liczne kieszenie pomieszczą drobiazgi dla malucha, a dzięki lekkiemu stelażowi nie będzie problemu z podniesieniem wózka. Również koła zostały odpowiednio zabezpieczone przed nierówną powierzchnią. Wybór danego modelu umożliwi modyfikację wózka, w zależności od preferencji rodzica. Praktyczny wózek pomieści wszystkie niezbędne akcesoria, które będą potrzebne podczas podróży z maluchem. Wózki wielofunkcyjne dzielą się najczęściej na:

Wózki 2w1

Taki model zawiera w sobie spacerówkę oraz gondolę, którą można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Całość opiera się na stabilnym stelażu. To idealna propozycja dla rodziców, którzy zakupili już fotelik samochodowy dla dziecka.

Wózki 3w1

Modele te wyposażone są w spacerówkę, gondolę oraz fotelik samochodowy. Trzy elementy są kompatybilne ze stelażem, co jest bardzo praktyczne w czasie poruszania się po mieście. To długoletnia inwestycja – gdy maluch osiągnie już pół roku, konstrukcję można zmodyfikować, wypinając gondolę czy instalując spacerówkę.

Wózek wielofunkcyjny to uniwersalne akcesorium, które jest niezbędne w przypadku małego dziecka. Dzięki niemu można dowolnie modyfikować formę transportu malucha. To duże ułatwienie podczas wizyt u lekarza, spaceru czy podróży.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here