Czy można bawić się i jednocześnie zdobywać nowe umiejętności? Poznaj zabawki z Edukatorek.pl

0
569
zabawki z Edukatorek.pl

Rodzice chcieliby, aby ich pociecha rozwijała się prawidłowo. Nauka czytania, pisania, rozpoznawania przedmiotów, zwierząt bywa dla malca trudna, ale z czasem każde dziecko, prędzej czy później, pojmuje rzeczywistość. Poczynając od pań w żłobkach lub w przedszkolach, na rodzicach kończąc, wszyscy chcą, aby dzieci stale robiły postęp. Stąd już na wczesnym etapie życia dodatkowe zajęcia. Jednak istotne jest również to, co dzieci będą robić w domu, a Edukatorek ułatwia im to zadanie. 

Zabawki, które uczą i bawią 

Edukatorek, to sklep z zabawkami terapeutycznymi i edukacyjnymi dla dzieci. Jego celem jest dostarczenie zabawek, które rzeczywiście pomogą dzieciom w ich prawidłowym rozwoju psychofizycznym. Z racji tego, że maluchy są pełne energii, należy im zapewnić zabawę, aby nieco ten nadmiar rozładować. Mając na myśli zabawę, to nie tylko jest to popularne “podchody”, gra w zbijaka, zabawa w chowanego lub ganianego. To także książki, puzzle dla dziewczynek i chłopców, gry planszowe, edukacyjne, klocki drewniane i wiele, wiele innych, dostępnych w internetowym sklepie Edukatorek. Dzięki nim, dzieci będą miały beztroską zabawę, a nie spędzały cały dzień przed komputerem lub ekranem telefonu oglądając bajki. Aktywny rozwój poprzez sport lub zabawki edukacyjne, ma wpływ na dalsze funkcjonowanie dziecka w przyszłości, co powinno być istotnie ważne dla rodziców.

Czym wyróżnia się Edukatorek.pl?

Sklep z zabawkami powinien być przede wszystkim bezpieczny dla dzieci. Łączyć przyjemne z pożytecznym. Dlatego dobra zabawa, razem z nauką, to priorytet podczas zakupu zabawki. Dziecko szybko się nudzi, więc warto zaopatrywać się w takie zabawki, które czegoś go nauczą. 

Świetnym przykładem będą puzzle i klocki drewniane. Pierwsze z nich służą do wspólnej zabawy, rozwijają pamięć dziecka, ruchy manualne i są okazją dla rodziców i ich pociech do stworzenia trwałej więzi. Spędzanie czasu razem, jednocześnie obserwując jak radzi sobie dziecko w układaniu puzzli, będzie satysfakcjonujące dla mamy lub taty. Z kolei klocki drewniane, te tradycyjne, wykorzystywane od pokoleń, kreują wyobraźnię, która jak wiemy, jest u dzieci niewyobrażalnie duża. 

Edukatorek.pl posiada w swojej ofercie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, które są w pełni bezpieczne dla dzieci. Mają za zadanie rozwijać ich umiejętności i gwarantować niezapomnianą zabawę. Bo szczęśliwe dzieci, to usatysfakcjonowani rodzice. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here