Sesja ciążowa – pomysł na prezent od męża dla żony

0
2375
Sesja ciążowa – pomysł na prezent od męża dla żony

W naszym społeczeństwie przyjęło się, że to mężczyźni częściej obdarowują kobiety prezentami. Czasem nawet nie potrzeba okazji, by to zrobić. Jednak są takie sytuacje, gdy mężczyzna po prostu musi kupić coś swojej żonie. Jedną z nich jest ciąża.

Ciąża – ciężki czas dla mężczyzny

Bardzo często można spotkać się z twierdzeniem, że okres ciąży to najpiękniejszy czas w życiu kobiety. Oczekiwanie na potomka z pewnością ma w sobie coś magicznego, jednak ten wyidealizowany obraz ciąży niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Głównie ze względu na zaburzoną gospodarkę hormonalną przyszłej mamy. Godzina 2 w nocy, a ty słyszysz, jak twoja luba siedzi w kuchni i śledzia zagryza batonikiem, popijając to wszystko mlekiem? Właśnie położyłeś się do łóżka, jest środek zimy, a twoja żona prosi cię, byś pojechał do sklepu i kupił jej truskawki, bo nagle ma na nie ochotę? Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. To dość standardowe zachowania kobiet w trakcie ciąży. Wystawiają one nas mężczyzn na cierpliwość, jednak kto z nas jest w stanie odmówić?

Sesja ciążowa – zabawa dla par

Te ciężkie dla obu małżonków miesiące zakończą się dopiero przy rozwiązaniu ciąży. Jednak zanim to nastąpi można dać sobie nieco uśmiechu i zabawy, by zapomnieć o codziennych problemach. My sugerujemy wybranie się na sesję ciążową. Dlaczego? Sesja ciążowa łączy w sobie dwa elementy: pozwala małżonkom na chwilę się zrelaksować oraz dobrze bawić. Z drugiej strony, będzie ona przypominać czas oczekiwania na narodziny potomka. Patrząc po latach na zdjęcia z sesji ciążowej wrócicie pamięcią do wszystkich chwil, lepszych i gorszych, z okresu ciąży, które będą wam się wydawać drobnostkami.

Sesja ciążowa – jak się przygotować?

Jeżeli chcesz obdarować matkę swoich dzieci tego typu prezentem, musisz pamiętać o bardzo ważnej kwestii. Po pierwsze: sesję ciążową zaleca się wykonać między 6. a 8. miesiącem ciąży. Po drugie, wymyśl oryginalne miejsce jej odbycia. Jeżeli za oknem jest lato, a twoja żona zaraz będzie w trzecim trymestrze ciąży – plener to najlepsza opcja. Sprawdź na tej stronie jak wyglądają zdjęcia w studio oraz poza nim. Oprócz tego zadbajcie o dobry nastrój i dużo uśmiechu, bowiem wtedy zdjęcia wyjdą zdecydowanie najlepiej. Sesja ciążowa powinna ukazywać całe piękno przyszłych rodziców i ich radość z oczekiwania na dziecko. Jeżeli chodzi o ubiór, to powinien on być w miarę elegancki, ale jednocześnie luźny. Panie powinny ubrać się w swój ulubiony zestaw, w którym najbardziej podkreślony będzie ciążowy brzuszek. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie motywów z pracy (żołnierz, marynarz) lub zaczerpniętych z waszych zainteresowań.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here