Konkursy dla dzieci

0
899
Konkursy dla dzieci

Wesele można z pewnością nazwać uroczystością rodzinną. A nieodłącznym elementem rodziny są dzieci. I tutaj często pojawia się pewnego rodzaju konflikt. Dlaczego? Zwyczajnie, niektóry pary decydują się na organizację wesela ale bez dzieci. Oczywiście sprawa nie jest zawsze jasna. Czasami takie posunięcie może być wynikiem zbyt małej ilości pieniędzy, jaką państwo młodzi mogą przeznaczyć na wesele. W takiej sytuacji całe przyjęcie z reguły jest bardziej kameralne i można taki ruch zrozumieć.

Konkursy dla dzieci

Nierzadko przyczyna wyprawiania wesela bez dzieci jest całkowicie inne i bardziej „ludzka”. Zwyczajnie para młoda dzieci nie lubi, uważa że nie powinny one znajdować się na takiej imprezie z alkoholem, konkursy dla dzieci ich drażnią i sama obecność maluchów ogólnie irytuje.

Konkursy dla dzieciMoże ktoś powiedzieć, że z jednej strony każdy ma prawo do własnego zdania i do tego, aby przeżyć ten wyjątkowy dzień w taki sposób jak sobie to państwo młodzi wymarzyli. Dla jednych będzie to nawet fajny pretekst, aby zostawić pociechę pod opieką dziadkom czy chrzestnym i w końcu mieć jakiś wieczór dla siebie i pójść na taką uroczystość.

Inni zaś poczuć się mogą mocno obrażeni. Szczególnie ci, którzy z przeróżnych powodów nie chcą lub nie mogą wychodzić gdziekolwiek bez swojego dziecka/dzieci. W takim wypadku państwo młodzi musza liczyć się z tym, że dani zaproszeni goście, ów zaproszenie odrzucą i nie będą towarzyszyć młodym małżonkom w tym dniu. Dodatkowo negatywna opinia szerząca się na temat takiej decyzji po całej rodzinie jest czymś absolutnie naturalnym – w końcu z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach.

Istotne jest tutaj podejście przyszłych małżonków. Czy lubią i chcą dzieci na swoim weselu, czy nie chcą ich a i tak zaproszą by uniknąć chęci spalenia na stosie, czy może postąpią odważnie, zgodnie ze swoimi planami, nie bojąc się różnych opinii i dzieci nie zaproszą. Warto pamiętać, że wesele ma się raz w życiu i każdą decyzję należy przemyśleć kilka razy, aby później czegoś nie żałować przez resztę życia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here